Nu ai nici un produs in cos.

IT SI PERIFERICE | SISTEME DE SUPRAVEGHERE SI SECURITATE | SEKU.RO

Filtreaza

Disponibilitate:

Inapoi
1 din 23
Accesoriu retelistica PXW Manson mufa retea RJ-45, Galben
033 RON
Accesoriu retelistica PXW Manson mufa retea RJ-45, Gri
033 RON
Accesoriu retelistica PXW Manson mufa retea RJ-45, Portocaliu
033 RON
Accesoriu retelistica PXW Mufa UTP Cat5e, Cupru, Aurita
109 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-SC/SC-SX Adaptor fibra optica SC-SC SX
519 RON
Accesoriu retelistica PXW Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX
546 RON
Accesoriu retelistica PXW MPUC5E-303/10pcs, Mufa UTP Cat5e, cupru, set 10 bucat
622 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-SC/SC-DX Adaptor fibra optica SC-SC DX
684 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-SC/SC-SX-10G Adaptor fibra optica SC-SC MM SX OM3
778 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-LC/LC-SX Adaptor fibra optica LC-LC SX
830 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-LC/LC-SX-10G Adaptor fibra optica LC-LC MM SX OM3
933 RON
Accesoriu retelistica PXW Modul Keystone RJ45 Cat5e, unghi 90 grade, neecranat
1092 RON
Accesoriu retelistica PXW Modul Keystone RJ45 Cat6, unghi 90 grade, neecranat
1092 RON
Accesoriu retelistica PXW AD-LC/LC-DX-10G Adaptor fibra optica LC-LC MM DX OM3
1141 RON
Accesoriu retelistica PXW Conector rapid fibra SC/SM/PC
1092 RON
Inapoi
1 din 23

CELE MAI NOI IT SI PERIFERICE | SISTEME DE SUPRAVEGHERE SI SECURITATE | SEKU.RO ADAUGATE IN MAGAZIN

PRODUSE NOI

PRODUCATORI

Tehnologia informatiei si a comunicatiilor joaca un rol foarte important in cadrul sistemelor de securitate, deoarece securitatea este un domeniu dinamic care se transforma odata cu lumea din jurul nostru si cu nevoile noastre de siguranta.

Toate echipamentele, dispozitivele si accesoriile de securitate trebuie sa se bazeze pe tehnologie de ultima ora pentru a da randament maxim, a fi cat mai sigure si a ne asigura confortul necesar in ceea ce priveste utilizarea lor.

Astfel, in categoria dispozitivelor si echipamentelor IT&C de care ai nevoie pentru functionarea unui sistem de securitate, intra produse IT/Periferice cum ar fi hard disk-uri sau switch-uri.

Un hard disk este necesar pentru stocarea datelor si informatiilor personale, a caror siguranta este prioritara, precum si pentru stocarea imaginilor video in cazul unui kit ce include camere de supraveghere.

Un switch este, de asemenea, necesar in cadrul unui sistem de securitate amplu care cuprinde numeroase conexiuni, dispozitive, accesorii si camere de supraveghere.

Oferta Seku include toate produsele de securitate de care ai nevoie, alaturi de cele mai bune promotii.