Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica PXW LC/LC-2M-SM-DX Patch cord fibra optica LC-LC SM DX OS2, 2m

3433 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: LC/LC-2M-SM-DX
Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Patch cord fibra optica LC/PC la LC/PC Singlemode Duplex OS2 9/125μm PVC 3.0mm, lungime 2m.
Specificatii
Caracteristici

Tip

Patch cord fibra

Material

PVC

Culoare

Galben

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!

CEI CARE AU CUMPARAT ACEST PRODUS AU VIZIONAT SI:

PRODUSE RECOMANDATE