Nu ai nici un produs in cos.

Switch Dahua PFS4210-8GT-DP, PoE Industrial 8 porturi Gigabit, 2x SFP, 120W

3.722,70 RON (10% reducere)
3.35500 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: PFS4210-8GT-DP

Garantie: 36 luni

Transport
Gratuit
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Switch PoE industrial cu management Dahua PFS4210-8GT-DP, 8x10/100/1000 BaseT(Hi-PoE/PoE+/PoE), 2x1000 Base-X, Port1-8≤30W, Port1,2≤60W (Hi-PoE), Total≤120W, Suport STP/RSTP/SNMP, functii L2 inclusiv VLAN, Link Aggregation, IGMP Snooping, ROMN, ACL, QoS etc., Management retea: Web (http protocol), SNMP si CLI, intrare alimentare dubla pentru redundanta, temperatura de funtionare -40°C~+75°C, carcasa metalica etansa, rezistenta la praf.
Accesorii: PFT3950 - 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode;
PFT3960 - 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode;
PFT3970 - 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode.
Specificatii
Caracteristici

Porturi 10/100/1000

8

SFP

2

PoE

Da

Porturi PoE

8

Tip Poe

2 x Hi-PoE, 6 x PoE

Putere PoE per port

Port1,2≤60W, Port3-8≤30W

Putere PoE total

≤120W

Standarde retea

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z si IEEE802.3X
IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE

Management

Da

Tip management

L2

Protocoale

Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

Adrese MAC

8K

Alimentare

DC 9~57V, PoE: 48-57V

Dimensiuni (W x D x H)

175x134x53 mm

Temperatura operare

-40oC~75oC

Greutate

1.25kg

Protectie supratensiune

Mod comun: 6KV
Mod diferential 4KV

Altele

Capacitate switching: 28G
Packet Forwarding Rate: 14.88Mpps
Memorie buffer pachete: 4Mb

Garantie

Garantie (luni):

36

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!

CEI CARE AU CUMPARAT ACEST PRODUS AU VIZIONAT SI:

PRODUSE RECOMANDATE