Nu ai nici un produs in cos.

Switch Dahua PFS3211-8GT-120, PoE 8+1 Gigabit, 2 x SFP, 120W

1.35621 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: PFS3211-8GT-120

Garantie: 24 luni

Transport
Gratuit
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Switch PoE Dahua PFS3211-8GT-120, 8 x Gigabit, 2 x SFP, 1 x Gigabit, Standarde: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE802.3af and IEEE802.3at.
Accesorii: PFT3950 - 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode;
PFT3960 - 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode;
PFT3970 - 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode.
Specificatii
Caracteristici

Porturi 10/100/1000

9

SFP

2

PoE

Da

Porturi PoE

8

Tip Poe

IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE

Putere PoE per port

Port1 si 5≤60W, Port2-4 si 6-8≤30W

Putere PoE total

≤120W

Standarde retea

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z si IEEE802.3X

Adrese MAC

4K

Alimentare

DC 48~57V

Dimensiuni (W x D x H)

150x110x42 mm

Temperatura operare

-30oC~65oC

Greutate

620g

Protectie supratensiune

Mod comun: 4KV
Mod diferential 2KV

Electrostatic standard

+/-8kV (air), +/-6kV (contact)

Altele

Capacitate switching: 33Gbps
Packet Forwarding Rate: 16.37Mpps
Memorie buffer pachete: 1.75Mb

Garantie

Garantie (luni):

24

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!