Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica PXW SFP-1310SX125-SEG Modul SFP 1.25G RX1550/TX1310nm, single mode, bidirectional, LC, SEG

10362 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: SFP-1310SX125-SEG
Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Modul SFP 1.25G RX1550/TX1310nm, single mode, bidirectional, LC, SEG
Specificatii
Caracteristici

Tip

Modul SFP

Material

Metalic

Altele

Tip interfata: LC
Rata de transfer 1.25G
Distanta maxima 20Km
Lungime de unda Rx1550/Tx1310nm

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!