Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica PXW SFP-1310DX125-20 Modul SFP 1.25G 1310nm 10km DDM, SM, conector LC duplex

9430 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: SFP-1310DX125-20

Garantie: 24 luni

Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Modul SFP transmisie FO 1.25G 1310nm 10km DDM Singlemode Duplex, 2 conectori LC.
Specificatii
Caracteristici

Tip

Modul SFP

Material

Metalic

Altele

Conector: 2 x LC
Rata de transfer 1.25Gbps
Distanta maxima 10Km
Lungime de unda 1310nm

Garantie

Garantie (luni):

24

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!