Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica PXW SFP-1270DX10-10 Modul SFP+ 10G BiDi Tx 1270nm/Rx 1330nm 10km DDM, LC

35009 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: SFP-1270DX10-10

Garantie: 24 luni

Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Modul SFP+ transmisie FO 10G BiDi Tx 1270nm/Rx 1330nm 10km DDM, conector LC simplex
Specificatii
Caracteristici

Tip

Modul SFP

Material

Metalic

Altele

Conector: LC
Rata de transfer 10Gbps
Distanta maxima 10Km
Lungime de unda Tx 1270nm / Rx 1330nm

Garantie

Garantie (luni):

24

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!

CEI CARE AU CUMPARAT ACEST PRODUS AU VIZIONAT SI:

PRODUSE RECOMANDATE