Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica Dahua PFT3960, Modul SFP 1.25G, 20Km

25771 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: PFT3960

Garantie: 24 luni

Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Modul optic (SFP) Dahua PFT3960, Rata de transfer 1.25Gb/s, interfata LC, single-mod, Distanta maxima: 20Km, Lungime de unda: Tx1310nm/Rx1550nm, Mod transmisie: bidirectionala.
Se imperecheaza cu modulul optic SFP PFT3970.
Specificatii
Caracteristici

Tip

Modul SFP

Altele

Tip interfata: LC
Viteza/ rata de transfer: 1.25G
Distanta maxima: 20Km
Lungime de unda: 1310/ 1550nm
Mod transmisie: Bidirectionala
Temperaturi aplicatie: -40oC ~ 85oC

Garantie

Garantie (luni):

24

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!

CEI CARE AU CUMPARAT ACEST PRODUS AU VIZIONAT SI:

PRODUSE RECOMANDATE