Nu ai nici un produs in cos.

Accesoriu retelistica PXW MC-1G-AA, Media Convertor AA 1.25GB 20Km, Tx/RX 1310nm/ 2 fiber SC/PC

9370 RON
Pretul include TVA
  • Taxa verde: 0.00 RON
  • Cod produs: MC-1G-AA
Transport platit de client
Deschidere colet la livrare
30 de zile timp sa va razganditi
Comenzi telefonice: 021.796.7601, 021.796.7603, 0741761382
Afla mai multe despre programul de fidelizare pentru instalatorii autorizati.
Descriere
Media Convertor AA 1.25GB 20Km, Tx/RX 1310nm/ 2 fiber SC/PC
Specificatii
Caracteristici

Tip

Media Convertor

Altele

Alimentator extern DC 5V/2A
Consum: <3W
Temperatura: -10℃ to +55℃
Dimensions: 71x94x26mm

Review-uri

Nici un review

Detii sau folosesti acest produs? Scrie un review si ajuta-i pe ceilalti sa ia o decizie corecta!

CEI CARE AU CUMPARAT ACEST PRODUS AU VIZIONAT SI:

PRODUSE RECOMANDATE